Схематоз Столара: знищення «АТЕКу» заради землі під забудову

Народний депутат, член фракції ОПЗЖ Вадим Столар може потрапити під санкції  РНБО через незаконне заволодіння майном оборонного підприємства «АТЕК» та його фактичне знищення.

З таким проханням https://www.facebook.com/1663305527311102/photos/a.1663697813938540/2606847002956945/  до Ради національної безпеки та оборони  звернулось ТОВ «Інженерна група «Арей», що веде розробки важкої бронетехніки для Збройних Сил України, звинувативши одіозного Столара та низку інших осіб, причетних до захоплення заводу, в диверсії з метою ослаблення держави.

Слід зазначити, що Генеральна прокуратура України щодо  Вадима Столара відкрила вже три кримінальні провадження: за фінансування тероризму https://kyiinfo.com.ua/russkyj-myr-vadyma-stolara/?fbclid=IwAR0l1YweryA-O4dHgeA-vfGcttBq8hBILlhx-eV312fqFP8MGR2kiWxzH2Q, легалізацію одержаного злочинним шляхом майна і ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах.

Нищівна земельна афера з багатомільйонними збитками 

Сумна історія знищення колишнього промислового гіганта розпочалась ще в 2017 році, коли тодішня директорка ЗАТ «АТЕК» Лариса Ільєнко підписала фіктивні договори купівлі-продажу з відчуження майна «АТЕК» на користь підконтрольного «ПАТ Інвестмент Лімітед України», на умовах оплати його вартості протягом 12 календарних місяців. Однак, надходження коштів так і не відбулось…

Слід зазначити, що того ж року, вночі 20 грудня, Київрада прийняла рішення № 1003/4010 https://kyivcity.gov.ua/npa/pro_zatverdzhennya_detalnogo_planu_teritori_v_mezhakh_prospektu_peremogi_ta_zaliznichno_koli_u_svyatoshinskomu_rayoni_m_kiyeva/sjy7meyuoy_1003-4010/  «Про затвердження детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничних шляхів в Святошинському районі міста Києва»,  дозволивши житлову забудову території ЗАТ «АТЕК». 

Це  стало «зеленим світлом» для скандально відомого забудовника Столара, на рахунку якого десятки незаконних будівництв, зокрема  велика будівельна афера "Еліта-Центр".

І хоча в квітні 2021 року, екскерівниці «АТЕК» Ларисі Ільєнко та голові наглядової ради закритого акціонерного товариства «АТЕК», нарешті, було повідомлено про підозру за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах, а слідством встановлено, що зазначені посадовці відчужили цілісний майновий комплекс акціонерного товариства незаконно, без реального отримання коштів, чим завдали  ЗАТ «АТЕК» збитків на понад 162 млн грн https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_t=rec&id=294277&fbclid=IwAR1cyN51iwRCxoAc9i6rxE7gs_py98M4WvXBtaSmVGHXXCzvcSMq4c6u0LA , за чотири роки «багато води утекло»… разом з виробничими цехами, устаткуванням, розробками і конструкторською документацією «АТЕКу».

Систематизована легалізація награбованого 

Так, 6-7 лютого 2019 ТОВ «ПАТ Інвестмент Лімітед Україна» переоформило майно заводу «АТЕК»на користь ТОВ «Діосестей», яким на той час керував Анатолій Новіков.

Цікаво, що саме в день набуття права власності новим господарем, на майно,  в рамках кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння ним, був накладений арешт. Майно арештовувалося ще як власність "ПАТ Інвестмент Лімітед Україна", тож вже 27 лютого заборону було скасовано.

Таким чином, саме оборудка з ТОВ «Діосестей», очолюваного Новіковим, стала першим кроком в систематизованій легалізації награбованого.

В грудні 2019 року Київрада передала ТОВ "Діосестейт" в оренду дві земельні ділянки колишнього заводу "АТЕК" загальною площею близько 30 га для зведення будівель громадської забудови.

https://kyivcity.gov.ua/npa/pro_peredachu_tovaristvu_z_obmezhenoyu_vidpovidalnistyu_diosesteyt_v_orendu_zemelnikh_dilyanok_dlya_rozmischennya_ta_ekspluatatsi_osnovnikh_pidsobnikh_i_dopomizhnikh_budivel_ta_sporud_pidpriyemstv_pererobno_mashinobudivno_ta_insho_promislovosti_d/ 

А далі…  Майно «АТЕКу», через договори позики та іпотеки, через угоди про відступлення прав вимоги боргу та  по ланцюгу фірм-прокладок з орбіти Столара, серед яких  ТОВ «ЛАРІ ФІНАНС» та ТОВ «ФК «ЮГ КАПІТАЛ», потрапило у володіння нардепа. І там, де мали б проводитись новітні розробки бронетехніки та ремонт пошкодженої у боях військових машин, дуже скоро височітимуть кам’яні мурашники. 

Закон України в обличчях

Всі особи задіяні в схематозі Вадима Столара, як і сам «бенефіціар», заслуговують на окремі біографічні видання з детальним описом  їхнього злочинного руху до мільярдів, без спротиву.

Вадим Столар – один з найближчих соратників «януковичів», «тіньовий мер столиці», «наглядач за Києвом», «гаманець сепаратистів», «Дон з Оболоні». Як його тільки не називають. Та офіційно – депутат Верховної Ради України.

Лариса Ільєнко – «Королева Козина», «мультимільйонерша», «піщана королева», «голова організованого злочинного угруповання», «сепаратистка», «рішала зі зв’язками» та інша брудна правда. Все це про Голову Обухівської районної ради.

Анатолій Новіков – якщо коротко, просто бізнес-партнер родини голови СБУ Івана Баканова.

Власне, це все, що потрібно знати про владу та Закон в Україні!

Топовые новости

Теги

Арашуков Рауф Патрушев Андрей Чемезов захотел \"Россети\"? Силовики придут в «Россети» Алексей Гордеев потянет за собой Гусева? Воробьев подложил «Пересвету» Свиньина Кацыв Пётр Дмитриевич и его криминальный отпрыск: биография казнокрадов которую вычищают из интернета Личный костолом Зиявудина Магомедова Ушамирский ОПГ и \"Белизна\" Буйнов Николай скифское золото Джаба Иоселиани военный переворот Ігор Марі РСПП троллит «Россети»: Рюмин и Ливинский - главные «борцы» с коррупцией последние новости Новгород-Северского криминальное производство «Россети» красных фонарей. Рюмин «проаудирует» Ливинского в особо изощрённой форме Холдинг для своего человека Струков вспоминает «золотые» 90-е? бутылка Россель Эдуард Скигин Дмитрий погиб ребенок Тимофей Кургин включил \"непроливайку\" Рюмина разглядели сзади. Глава ПАО «Россети» тянет за собой «криминальный» хвост После вмешательства прессы ведомство Игоря Краснова включилось в разбирательство схемы РКСБ Какой муж - такая и жена! Суженая известного короля фейка Олега Чеславського в прошлом - известная проститутка по имени Кейт! И при чем здесь Вадим Гладчук? Золотой трон \"казанского хана\" Депутат Резник сдался Испании

Social Widgets