Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.Топовые новости

Теги

Татулян «Робсон» стесняется блатных друзей Коков Юрий Олександр Перцовський Викторов Александр Без B2B Jewelry Прецедент Барбула: как остановить массовую блокировку украинских сайтов владу та підбурюють до массових акцій протесту фейкового інформагенства «Укрмедіа» ЧЕСЛАВСЬКИЙ ОЛЕГ І КУЦЕНКО СЕРГІЙ поплюжать Президента України Фейкові журналісти Настроение и фантазии. О долгах Россетей Тевфик Ариф - биография и компромат Вихарев Алексей Андреевич: биография казнокрада и подельника бандитов ОПГ Уралмаш посредник и просто ценитель танцев go-go «Блистательный Ливинский»: управленец Сергей Моложавый: «Украина обгоняет Россию» искавший порно с Синтюревой в сейфе депутата ГД Арестован Игорь Дудаев а скоро Абрамович у него отнимет остальное Александр Щукин лишился свободы Технику для \"Цитруса\" завозили по заниженным ценам через 60 подставных ФОП Солнцевский полет Олега Бойко ACMG Airbnb Шишкарев Сергей Ткачева Анастасия Панова Оксана Наиля Аскер-Заде и Николай Петрунин… «Это тварительность!»: певица Слава взбесилась из-за жадных олигархов Роскомнадзор запретил 5000 ссылок про Наилю Аскер-Заде и ее спонсора Андрея Костина Рифата Гарипова привлекут по уголовному делу о взяточничестве в мэрии Уфы Гапонцев Валентин

Social Widgets