У Росії розповіли, які санкції Кремль збирається ввести проти США Избранное

У Росії розповіли, які санкції Кремль збирається ввести проти США
13.04.2018 21:01
shadow

Росія у відповідь на нові санкції США хоче ввести обмеження на ввезення американського продовольства і тютюну, а також припинити співпрацю з США в атомній галузі та авіації, повідомляє "Коммерсант".

Законопроект передбачає призупинення співпраці з США у сфері атомної, авіабудівної та ракетної галузей, заборона на участь американських громадян у приватизації в Росії, а також заборона або обмеження на ввезення ліків, сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з США і країн, які підтримали санкції, повідомив перший віце-спікер Держдуми Іван Мельников. За його словами, мова йде про алкоголь і тютюн.

Віце-спікер Держдуми Сергій Неверов уточнив, що заборона не буде поширюватися на ввезення товарів громадянами для особистого користування.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив журналістам, що законопроект також передбачає заборону на в’їзд в Росію деяким громадянам США, включаючи висококваліфікованих фахівців.

Раніше, до російської Держдуми внесли законопроект, який передбачає заходи у відповідь на "антиросійську політику США". Санкційний законопроект обговорять на Раді Держдуми з участю представників усіх фракцій.

Раніше, директор відповідального за санкції управління пішов у відставку – Мінфін США. У Міністерстві фінансів США повідомили про відставку директора управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Джона Сміта, який виконував свої обов’язки з лютого 2015 року.

Нагадаємо, управління з кнтролю за іноземними активами після останніх санцій проти російських олігархів та низки компаній із "кремлівського звіту" дало місяць інвесторам на продаж акцій підсанкційних підприємств.

6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців , а також 12 державних і приватних компаній.

У списку компаній переважно структури Олега Дерипаски — крім "РусАла" і En+, це група "ГАЗ" , агрохолдинг "Кубань", Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, "Євросибенерго", "Російські машини". До "чорного списку" також включені група "Ренова", NPV Engineering "Газпром буріння" Ігоря Ротенберга, "Ладога Менеджмент" Кирила Шамалова, державний Рособоронекспорт і банк РФК (належить "Рособоронекспорту" з "чорного списку"). Їхні активи у США заморожені, а американським компаніям і громадянам заборонено укладати з ними угоди.

30 січня Міністерство фінансів США представило "кремлівський доповідь". У списку 210 осіб – 114 чиновників і парламентаріїв і 96 олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна.

Детальніше про "кремлівську доповідь", читайте в матеріалі "Кремлівський звіт": чого очікувати оточеню Путіна?" у DT.UA.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-rozpovili-yaki-sankciyi-kreml-zbirayetsya-vvesti-proti-ssha-275055_.html”

Оставить комментарий