Уже два десятка осіб затримано за заборонену символіку Избранное

Уже два десятка осіб затримано за заборонену символіку
09.05.2018 21:57
shadow

Станом на 13 годину дня правоохоронці затримали та склали протоколи на 10 осіб, які використовували чи створювали заборонену символіку. Також вирішується питання щодо оформлення адміністративних протоколів ще на 14 осіб.

Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомила “УП”. Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що 10 осіб звинуватили у виготовленні та пропаганді георгіївської стрічки. До відділів поліції доставили ще 14 осіб, які користувалися комуністичною символікою тоталітарного режиму. За попередніми даними, у акції “Безсмертний полк” взяли участь близько 2 громадян, але це менше, ніж минулого року. Під час акції заарештували мати загиблої екс-регіонала Ірини Бережної та керівника ГО “Січ”. Зараз вирішується доля затриманих.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у центрі Києва 9 травня пройшла акція “Безсмертний полк”, що має російське коріння. Представники українського націоналістичного руху С14 висловили свій протест. Біля метро “Арсенальна” їх силою затримали правоохоронні органи.

Додамо, що у столиці 8 травня вшановували пам’ять жертв Другої світової війни. Розпочалися урочисті заходи до 73-ї річниці перемоги над нацизмом. Монумент Батьківщину-мати прикрасили червоними маками. Там зібралося 700 школярів, студентів, курсантів, які створили живий тризуб країни.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/09/uzhe-dva-desyatka-osib-zatrymano-za-zaboronenu-symvoliku/”

Другие материалы в этой категории: Кого еще подставил Аблязов »

Оставить комментарий