Від нас пішла легенда: помер культовий радянський режисер

Він помер після тривалої хвороби
У Москві помер режисер фільмів "31 червня" і "Мері Поппінс, до побачення" Леонід Квініхідзе. Він помер після тривалої хвороби. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Як повідомляється на сайті Союзу кінематографістів РФ, його не стало 13 березня.

Він народився 21 грудня 1937 року в Ленінграді в родині відомого режисера Олександра Файнциммера, який зняв такі фільми, як "Трактир на П’ятницькій", "Дівчина з гітарою", "Овод", "Прощальна гастроль "Артиста" та інші відомі радянські кінострічки.

У 1963-1976 роках Леонід Олександрович працював режисером-постановником на кіностудії "Ленфільм", а потім протягом року був головним режисером і художнім керівником Московського Мюзик-Холу.

При вступі у ВДІК став згодом не менш знаменитим, ніж його батько, Леонід Олександрович змінив прізвище батька на прізвище матері— Квініхідзе.

З 1977-го по 1998 рік він працював режисером-постановником кіностудії "Мосфільм", а в 1999-му став режисером Одеського театру музичної комедії.

З 2000 року протягом двох років Квініхідзе працював головним режисером Кримського національного музичного театру, з 2006-го по 2008 рік — головним режисером Санкт-Петербурзького державного музичного театру "Карамболь", а з 2010-го по 2011 рік — головним режисером і художнім керівником Хабаровського крайового музичного театру.

Квініхідзе також знімав хронікальні фільми на Центральному телебаченні СРСР і студії "Ленкинохроника".

Зняв такі кіношедеври, як "Солом’яний капелюшок", "Небесні ластівки", "Мері Поппінс, до побачення" та інші.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", усемирно відомий англійський фізик-теоретик Стівен Вільям Хокінг помер на 77-му році життя, повідомив телеканал BBC з посиланням на представника сім’ї.

Повідомляється, вчений помер рано вранці в середу в своєму будинку в Кембриджі, передає The Guardian.

У своїй спільній заяві діти Хокінга зазначили, що їх батько "був великим ученим і незвичайною людиною, чия робота і спадщина буде жити протягом багатьох років".

Хокінг — фізик-теоретик, відомий популяризатор науки, який в основному займався вивченням проблеми виникнення космологічної сингулярності — первинного стану Всесвіту, з якого вона, згідно з теорією Великого вибуху, безперервно розширюється.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/vid-nas-pishla-legenda-pomer-kultovyj-radyanskyj-rezhyser”Лидер ОПГ киллеров Аслан Гагиев экстрадирован в Россию. Несмотря на «аэрофобию» — самолетом

Лидер ОПГ киллеров Аслан Гагиев экстрадирован в Россию. Несмотря на «аэрофобию» — самолетом

Власти Великобритании проверят золотопромышленника Симана Поваренкина

Власти Великобритании проверят золотопромышленника Симана Поваренкина

У колумбийского VIP-фана в Москве украли драгоценности на 800 тысяч долларов

У колумбийского VIP-фана в Москве украли драгоценности на 800 тысяч долларов

Экс-глава Минобороны Сердюков заработал за год 60 млн рублей

Экс-глава Минобороны Сердюков заработал за год 60 млн рублей

Выборы мэра Кишинева, где победил кандидат от проевропейской оппозиции, признали недействительными

Выборы мэра Кишинева, где победил кандидат от проевропейской оппозиции, признали недействительными