• Ці засоби допоможуть швидко зігрітися
  • У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні облаштують пішохідну зону
  • “Пішов, бо не було чого їсти” – на Донеччині затримали бойовика
  • Порошенко представив нового руководителя Волынской ОГА
  • Гол, как сокол: в декларации Геннадия Кернеса за 2017 год нет ни дома, ни машины
Чому вінницьке СБУ не викриває чергового зрадника під личиною АТОшніка?

Чому вінницьке СБУ не викриває чергового зрадника під личиною АТОшніка?

Опубликовано в Новости
14.03.2018 00:00

Такий собі провокатор і псевдо-АТОшнік Петро Канонік закликав силою приводити депутатів Вінницької облради та заставляти їх голосувати як потрібно… Потрібно кому??? Авжеж не громаді і не державі, а виключно ворогам України і українського народу.

Бо саме в такий спосіб Гіркін-Стрєлков і його козачки в березні 2014 “зібрали” засідання Верховної ради Криму на якому запустили механізм “референдуму“  (https://www.youtube.com/watch?v=feHoTnkJa-s). І фсб-шний козачок Канонік повторює аналогічний сценарій на території Вінниччини.

Перебираючи тисячі російських сайтів ми не сумнівались, що знайдемо, зв’язок цієї особи із затриманим СБУ псевдо-переговорником Рубаном або «Українським вибором».

Проте 4-х денна кропітка робота нашого юного хакера дала несподіваний результат і можливо ми першими знайшли ці фото псевдогероя, який бачив Донецький аеропорт тільки по телевізору.

(фото із особистої сторінки П.Каноніка в соцмережі «Однокласники» htths://ok.ru/profile/240909897345)

Тепер стає зрозумілою його поведінка у зоні АТО та бажання приховати нерухомість в анексованому Криму, оформлену на дружину-росіянку.

Ми поцікавились у наших друзів-«кіборгів» яким же чином П.Канонік проявив себе в зоні АТО і з’ясували, що взимку 2015 року П.Канонік спільно із терористами ДНР організовував “коридор ганьби” для українських військових, в якому “кіборгів”, що обороняли ДАП, обшукували представники військової поліції ДНР та не давали можливість провезти в аеропорт будь-які боєприпаси, крім патронів до стрілецької зброї. Результат — втрата позицій в аеропорті, який тримався 242 дні. З такою ж ефективністю у співпраці з «ополченцями» та російськими «іхтамнєтами» у 2015 році Петро Канонік організовував коридори для відходу наших військ з Вуглегірська та Дебальцевого. Результат — котли, загибель людей і втрата техніки.

І все це на фоні спільних “селфі” з керівниками терористів та заяв про те, що із ЗСУ воюють не російські “отпускники”, а колишні українські правоохоронці, які втекли з Києва від переслідування, бо “…Яценюк і Турчинов оголосив їх ворогами та розформував їх частини…» .

Вважаємо, що тут для вінницьких СБУшніків є багато підстав для роздумів, особливо в частині провокування АТОвців до силових дій. Тепер стає зрозуміло, в чиїх інтересах та за чиїм завданням діяв Петро Канонік.

Питання до вінницьких СБУшніків – чи не проспали ви чергового сепара-провокатора в області?

На жаль в Інтернет не показує зв’язок Каноніка з псевдо-атошніками, табір яких недавно прибрали з-під Верховної Ради, та й напевно йому відпрацьовували завдання не муляти очі правоохоронцям.

Але події 7 березня виявили тісний зв’язок П.Каноніка з іще одним псевдо-атовцем, який бачив зону АТО тільки в межах свого блок-посту та, зі слів бійців батальйону «Вінниця», не соромився красти в своїх, за що був відрахований з батальйону.

Дуже хотілося б знати, що ж може об’єднувати «мелкого мазурика» Вадима Хитрича та офіцера Генштабу П.Каноніка. Можливо спільний куратор та спонсор?

Джерело: 20minut.ua

Другие материалы в этой категории: