«This is Sparta» — «скрізь бариги»

Серед громадськості Вадим Хитрич позиціонує себе як герой АТО та непримиримий борець з баригами. Але живе він виключно за рахунок цих ще бариг. Да і про службу теж багато не розповідає.

А що можна розказати про свої бойові подвиги, провівши рік на блок-постах в 2-й та 3-й лініях. Напевно про сотні затриманих ним бойовиків, які проривалися до наших домівок, або про «податок» на автомобілі та речі, які перетинають пост. Тому Хитрич у цих випадках зовсім лаконічний – «Я ВОЮВАВ».

А хтось може згадати його службу, та, можливо, знаючи його, жоден боєць батальйону не вступив до спілки учасників АТО м.Вінниці та Вінницької області, яку очолює Вадим.

А хто ж такий Хитрич, і з якими баригами він бореться? Як не дивно, але основним спонсором активіста-майданівця є колишній голова Оратівської РДА та регіонал Ковтун, який у 2013-2014 роках відправляв «тітушок» до Києва. Саме в інтересах Ковтуна Хитрич зі своїми поплічниками тероризує орендарів Оратівщини, «віджимаючи» земельні паї та отримуючи кошти на «боротьбу із злочинною владою».

(В.Хитрич разом із поплічниками «віджимають» землю в орендарів)

Щоб позбутися слави «барижника» Хитрич приєднався до «Руху визволення». У їх складі знову ж таки не маєжодного бійця батальйону «Вінниця», який би підтримав свого колишнього колегу, та пішов за ним, що в чергове підтверджує відсутність будь-якого авторитету у цього горе-АТОшніка.

Дивно бачити «фінти» однопартійця Хитрича по «Самопомічі», заступника голови обласної ради Хміля, який розповідаючи скрізь про розкрадання обласного бюджету, сам тихесенько фінансує свою приватну армію на чолі із Хитричем.  І не потрібно розповідати, що підпал шин біля обласної ради, це була ініціатива самих АТОшніків, бо вже через кілька годин замовник і виконавці  обговорювали наступну акцію… Навіть зробили фото на пам’ять.

То хто-ж розкрадає обласний бюджет для власних потреб? Переконаний, що поліція дасть правову оцінку діяльності як лже-атошніків так і їх спонсору.

Сподіваємось побачити коментарі керівників та військовослужбовців батальйону «Вінниця», які відбілять горе-патріота від «слави» про його поведінку  в зоні АТО. Можливо в його особовій справі знайдуться рапорти про переведення в ДАП ти продовження контракту в зоні АТО?

Шановні учасники АТО. Ми пишаємося Вами, оскільки ви віддали своє здоров’я, а окремі й життя, захищаючи Батьківщину від російської орди.

Однак зважте, що Вадим Хитрич своє здоров’я зберіг і продовжує прикриватись кожним з Вас, відробляючи замовлення то «регіонала» Ковтуна, то очільників партійної структури, що здатна навести лад у своєму місті тільки за 40-50 відсотків «відкату». От така у Вадима Хитрича «громадянська позиція».

Посилання на джерело: 20minut.uaЛидер ОПГ киллеров Аслан Гагиев экстрадирован в Россию. Несмотря на «аэрофобию» — самолетом

Лидер ОПГ киллеров Аслан Гагиев экстрадирован в Россию. Несмотря на «аэрофобию» — самолетом

Власти Великобритании проверят золотопромышленника Симана Поваренкина

Власти Великобритании проверят золотопромышленника Симана Поваренкина

У колумбийского VIP-фана в Москве украли драгоценности на 800 тысяч долларов

У колумбийского VIP-фана в Москве украли драгоценности на 800 тысяч долларов

Экс-глава Минобороны Сердюков заработал за год 60 млн рублей

Экс-глава Минобороны Сердюков заработал за год 60 млн рублей

Выборы мэра Кишинева, где победил кандидат от проевропейской оппозиции, признали недействительными

Выборы мэра Кишинева, где победил кандидат от проевропейской оппозиции, признали недействительными